.i

دانلود,دانلود نرم افزارموبایل,دانلود نرم افزارکامپیوتر,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود موزیک,دانلود فیلم

آخرین ارسالی های انجمن

 

دانلودنرم افزار آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید

 

با دریافت برنامه ای که برایتان آماده کرده ایم به صورت رایگان به همه جملات ایتالیایی و ترجمه آنها دسترسی خواهید داشت و می توانید در عرض 100 روز به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کنید.

 

کسانی که به ایتالیا سفر کرده اند یا می خواهند سفر کنند این برنامه "زبان ایتالیایی" را از دست ندهند، زیرا برنامه می تواند مانند یک دیکشنری ایتالیایی عمل کند و زبان ایتالیایی را به شما آموزش دهد، البته اکثر کلمات موجود در این برنامه کلماتی هستند که در مکالمه بسیار تکرار می شود و در واقع کاربردی محسوب می شوند. با دریافت این برنامه به صورت رایگان به همه ی جملات ایتالیایی و ترجمه ی آنها دسترسی خواهید داشت. همچنین تلفظ انسانی برخی از جملات را برای تست عملکرد تلفظ انسانی برنامه، در اختیار شما قرار داده شده است. برنامه جهت یادگیری زبان ایتالیایی طبق اصول صحیح آموزش زبان و به صورت گام به گام عمل می کند. شما می توانید با صرف زمان 15 دقیقه در روز و مطالعه یک درس، در مدت زمان 100 روز، توانایی لازم برای برقراری ارتباطات روزمره به وسیله زبان مورد نظر را کسب کنید.

 

دانلودنرم افزار آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید دانلودنرم افزار آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید

 

دانلودنرم افزار آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید دانلودنرم افزار آموزش زبان ایتالیایی برای اندروید

 

ادامه مطلب

 

 

دانلوداپلیکیشن  شاهنامه برای اندروید

اسطوره های شاهنامه در تلفن همراه شما 

شاهنامه، اثر حکیم ابوالقاسم فردوسی، یکی از بزرگترین حماسه های جهان و شاهکار حماسی زبان فارسی و حماسه ملی ایرانیان و نیز بزرگترین سند هویت ایران است.

 

 اگر بخواهیم بزرگترین شاعر ایرانی و فارسی سرا را انتخاب کنیم، بدون شک فروسی یکی از گزینه های اصلی است، زیرا فردوسی با سرایش شاهنامه سبب حفظ زبان فارسی و شناخته شدن قهرمانان ایرانی شده است. همانگونه که می دانید شاهنامه در بر گیرنده داستان ها و قهرمان های مختلفی است که در این برنامه "شاهنامه" شخصیت هایی چون: کیومرث، هوشنگ، طهمورث، جمشید، ضحاک و ... گنجانده شده اند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: پس زمینه زیبای برنامه، امکان بزرگنمایی و تغییر اندازه متون، قابلیت ایجاد لیست علاقه مندی ها و ... اشاره کرد.

 

دانلوداپلیکیشن  شاهنامه برای اندروید دانلوداپلیکیشن شاهنامه برای اندروید

 

دانلوداپلیکیشن شاهنامه برای اندروید دانلوداپلیکیشن شاهنامه برای اندروید

ادامه مطلب

 

دانلود نرم افزار Word Lens Translator برای اندروید

 

 

اگر مي‌خواهيد با دوربين موبايل خود متون را ترجمه كنيد با ما همرا شوید

 

 

 زبان انگليسي به عنوان زبان جهاني شناخته مي‌شود و اين روزها بسياري افراد با آن آشنا هستند.با يك نرم افزار ساده مي‌توان بسياري از زبان‌هاي دنيا را به انگليسي ترجمه كرد.

اين نرم افزار Word Lens Translator نام دارد و  به شما کمک می کند تا با عکس گرفتن زبان‌های زنده دنیا را به یکدیگر تبدیل کنید. برای مثال به یک کشور خارجی مانند ایتالیا سفر کرده اید می توانید با عکس گرفتن از نوشته ها و تابلوهای آن متن ها را بدون هیچ گونه فعالیت دیگر به زبان انگلیسی، اسپانیایی و … ترجمه کنید.

 

 

برنامه از زبان های ایتالیایی، اسپانیایی، انگلیسی، روسی و فرانسه پشتیبانی می کند. 

دانلود در ادامه مطلب...

 

 

دانلود نرم افزار Word Lens Translator برای اندروید

 
ادامه مطلب

 

 

دانلود برنامه مترجم برای اندروید

 

 

Translator Voice Translate Pro یک برنامه قدرتمند برای ترجمه متن در بیش از ۷۰ زبان مختلف از جمله فارسی است. با استفاده از این برنامه می‌توانید با خارجی‌ها ارتباط برقرار کنید و در زبان‌های دیگر به تحقیق بپردازید.

ویژگی‌ها:

قابلیت ترجمه کلمه وعبارات

ترجمه مکالمه

فرهنگ لغت آفلاین

نگهداری سابقه و لیست علاقه‌مندی‌ها

ترجمه سایت

متن به گفتار

تشخیص گفتار

به اشتراک گذاری ترجمه از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی

تشخیص خودکار زبان متن

تصاویری ازمحیط برنامه +دانلود در ادامه مطلب...

 

 

 

 

ادامه مطلب

 

دانلود نرم افزار يادگيري زبان انگليسي B15

 

امروزه در دنيا راهكارهاي فراواني براي مبارزه با فراموشي مطرح مي شود و هر راهكار بسته به قدرت خود تا حدي پاسخگوست . اما از ميان اين راه حل ها ، پيشنهاد دكتر سباستين لايتنر و جعبه ي يادگيري او جايگاهي خاص دارد اين روانشناس آلماني توانست راهي براي وارد كردن اطلاعات از حافظه كوتاه مدت به حافظه بلند مدت پيدا كند . حافظه اي كه در آن فراموشي راه ندارد و يادگيري انگليسي براحتي براي شما امکان پذيرمي شود.جايي كه شما به عنوان مثال نام خود ، نام اعضاي خانواده ، نام دوستان صميمي، نام پايتخت ايران و بسياري چيزهاي ديگر را نگاه مي داريد. بعد از پيشنهادات دكتر لايتنر ساخت جعبه هاي يادگيري در جهان آغاز شد .در ايران از اين شيوه ي يادگيري بسيار استقبال شد و جعبه هاي فيزيكي (غير نرم افزاري) موسسه قلم چي ، جعبه يادگيري جي 5 و جعبه يادگيري انگليسي موسسه ي زبان گستر از نمونه جعبه هاي يادگيري هستند كه بر اين اساس كار مي كنند.در جهان اين جعبه ها كه در آغاز از موادي چون چوب و پلاستيك ساخته مي شدند روز به روز تغييركردند،جعبه هاي فيزيكي، جاي خود را به نرم افزار هاي زماني دادند و نرم افزار هاي زماني روز به روز تخصصي تر شدند.
با اين مقدمه بايد گفت B15 يك نرم افزار يادگيري زبان انگليسي است كه بر اساس اصول يادگيري دكتر لايتنر كار مي كند . اين نرم افزار كه محيطي كاملا فارسي دارد را بايد جزء دو سه نرم افزار مشابه در دنيا دانست كه كامل ترين امكانات را در جهت مديريت حافظه ارائه مي كنند.
روش دكتر لايتنر بسيار ساده است او اعتقاد داشت كه سه امر در فرستادن اطلاعات از حافظه ي كوتاه مدت به حافظه ي بلند مدت نقش اساسي دارد
1. تعداد تكرارها
2. زمان بين تكرارها
3. تمركز دقيق بر روي واحد هاي اطلاعاتي كه سخت تر به حافظه سپرده مي شوند.
B15 اين سه مرحله را به طور كامل مديريت مي كند . بعد از مدتي كار با B15 احساس مي كنيد كه تاكنون از قدرت حافظه خود كاملا ناآگاه بوده ايد و از قدرت پنهان در وجودتان شگفت زده خواهيد شد.
قیمت این نرم افزار50000تومان می باشد که در این وبلاگ بصورت رایگان در اختیارکاربران قرار می گیرد
برای دانلود رایگان این نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب