.i

دانلود,دانلود نرم افزارموبایل,دانلود نرم افزارکامپیوتر,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود موزیک,دانلود فیلم

آخرین ارسالی های انجمن

 

 

 

عکس های دیدنی از ملکه اسپانیا و بوسیدن خر

 

 

 «سوفیا»، ملکه اسپانیا به تازگی از یک مرکز نگهداری از حیوانات موسوم به «خانه خر» در حومه شهر کوردوبا در ایالت اندالوسیا در جنوب این کشور دیدن کرد و برای آن که مهر و محبت خود را به حیوانات نشان دهد، به چهره یک الاغ بوسه زد! تصاویری از این دیدار را می‌بینید.

ملکه اسپانیا در جریان این دیدار، با الاغی به نام «ماندلا» که از گونه‌های برتر الاغ در مرکز یادشده بود و ده سال عمر دارد روبوسی کرد.

 

تصاویردرادامه مطلب...

ادامه مطلب

 

 

 

بدشانس ترین عروس دنیا +عکس

 

 

این زوج بد شانس روز عروسی شان با روز نشست سران کشورهای عضو ناتو در شیکاگو امریکا مقارن شد و در سیل جمعیت معترض به این نشست گرفتار شدند هزاران نفر از مردم شیکاگو در اعتراض به این نشست و عملکرد ناتو به خیابانها ریخته بودند و این درحالی بود که یک زوج جوان همزمان با تظاهرات آنان در حال برگزاری مراسم عروسی خود بودند.

 

درادامه مطلب بخوانید...

 

ادامه مطلب

 

 

 

ییتزا با گوشت مار پیتون!+عکس

 

 

در واقع این پیتزا که به نام پارک ملی مشهور ایالت فلوریدا نامگذاری شده از گوشت خالص مار پیتون برمه ای تهیه می شود.

 

درادامه مطلب بخوانید...

 

ادامه مطلب

 

 

 

 

نوها عبدین، مجری برنامه تلویزیون مصری الحیات۲ ، در حین اجرای برنامه زنده پس از یک شوخی، توسط آشپزی که مهمان برنامه بود، کتک خورد.

 

درادامه مطلب ببینید...

==================================================================

برخی ازمطالب وخواندنی جالب سایت .کلیک کنید.

تست هوش و IQ جدید ماه(بسیار دقیق)

دختران روسپی در خیابان های تهران

این زن بلندترین گوش دنیا را دارد!/ عکس

دانلود نرم افزار يادگيري زبان انگليسي B15

بازی شطرنج آنلاین

دانلود آهنگ جدید گیتا به نام گل سنگم

دانلود فیلم ایرانی و جدید هیس دخترها فریاد نمیزنن با لینک مستقیم

=================================================================

ادامه مطلب

 

 

تلاش‌های مرد نامرئی + تصاویر

 

 

لیو بولین (Liu Bolin)، سال‌هاست که خود را نامرئی می‌کند. این هنرمند چینی از بدنش به عنوان پرده نقاشی استفاده نموده و آن را به شکل طرح‌های پس‌زمینه رنگ می‌کند.

بولین خالق صحنه‌هایی است که روابط و محیط پیرامون ما را توصیف می‌کنند. لیو بولین با کارهای خود، بر روی بسیاری از هنرمندان مدرن چینی تأثیر گذاشته است. در ادامه تصاویری از دو آلبوم «پنهان در شهر» و «مرد نامرئی» به شما تقدیم می‌شود.

تصاویراین مردنامرئی رادرادامه مطلب مشاهده کنید.


 

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

خلاقیت دردناک چینی‌ ها برای درس خواندن+تصاویر    

 

نوشیدن قهوه و کافئین یکی از راه هایی است که کمک می کند تا دانش آموزان شب های سرحال تری داشته باشند و بیشتر درس بخوانند اما چینی ها روشی عجیب تر و البته دردناک برای بیدار ماندن پیدا کرده اند.

دانش آموزان در سراسر دنیا برای پیشرفت و کسب درجات بالا درس می خوانند و در این راه ممکن است چندین بار نیاز به گذراندن امتحان های سخت باشد. گذراندن چنین امتحان هایی نیاز به تلاش بسیار و شب زنده داری های بسیار دارد.

نوشیدن قهوه و کافئین یکی از راه هایی است که کمک می کند تا دانش آموزان شب های سرحال تری داشته باشند و بیشتر درس بخوانند اما چینی ها روشی عجیب تر و البته دردناک برای بیدار ماندن پیدا کرده اند که می تواند مدت زمان بیشتری دانش آموزان را بیدار نگه دارد.

 

برای دیدن تصاویربه ادامه مطلب بروید...

 

 

 

 

ادامه مطلب