.i

دانلود,دانلود نرم افزارموبایل,دانلود نرم افزارکامپیوتر,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود موزیک,دانلود فیلم

آخرین ارسالی های انجمن

  • نویسنده :
  • بازدید : 239 مشاهده

بسیاری از کاربران به دنبال بازی های اندرویدی رایگان هستند که بتوانند به صورت انفرادی یا گروهی بازی کنند. در این مطلب به این بازی ها نگاهی می اندازیم. برنامه نویسان اندروید زحمت زیادی برای ساخت این بازی ها کشیده اند.

اگر تلفن یا تبلت اندرویدی دارید و به دنبال بهترین بازی های اندرویدی کودکانه و بزرگسالانه هستید؛ با ما همراه شوید زیرا قصد داریم چند بازی برتر اندرویدی رایگان را برای شما جمع آوری کنیم که به راحتی می توانید آنها را از فروشگاه گوگل پلی استور دانلود و نصب کنید.

۱- بازی شکلات Candy Crush Saga

  • امتیاز داده شده توسط کاربران ۴٫۶

بازی کندی کراش توسط King games توسعه داده شده است. این بازی به عنوان محبوب ترین بازی اندرویدی شناخته شده است. در این بازی شما همراه با آقای تافی و تیفی از ماجراجویی در سرزمین آبنبات ها لذت می برید. با عبور از معماهای شیرین می توانید با صدها مرحله ی این بازی سرگرم شوید. این بازی را می توانید به تنهایی انجام بدهید یا با دوستان تان، بیشترین امتیاز هر مرحله را به رقابت بگذارید. این بازی رایگان است اما برخی گزینه های کمکی به پرداخت درون برنامه ای نیاز دارد.

۲-بازی فرار از معبد Temple Run 2

  • امتیاز داده شده توسط کاربران ۴٫۴

این بازی توسط استودیو Imangi توسعه یافته است و بیشتر از ۵/۴ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد و در رتبه بندی گوگل پلی استور به ۴٫۳ ستاره دست یافته است. این بازی نیز به عنوان محبوب ترین و بهترین بازی اندرویدی شناخته شده است. به طور رایگان می توانید این بازی را انجام دهید و از گرافیک های نسخه جدید این بازی با میمون های بزرگ لذت ببرید. این بازی درواقع تعریف دوباره ای از بازی های موبایلی ارائه داده است و اکنون شما می توانید در حین دویدن، بپرید؛ بچرخید و سر بخورید.

۳-بازی تک تیرانداز مدرن Modern Sniper

  • امتیاز داده شده توسط کاربران ۴٫۳

این بازی توسط Candy mobile توسعه یافته است و یک بازی اکشن رایگان است که بیش از ۵/۱ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد و به رتبه بندی ۴٫۱ ستاره دست یافته است. در این بازی شما باید ۵۰ مأموریت تیراندازی را تکمیل کنید. درواقع باید هدف گذاری کرده و شلیک کنید. شما می توانید از ۶ نقشه منحصر به فرد و موقعیت های بسیار عالی لذت ببرید. همچنین می توانید ۷ اسلحه داشته باشید و آنها را ارتقا نیز بدهید.

۴- بازی رانندگی Dr Driving

  • امتیاز داده شده توسط کاربران ۴٫۴

این بازی توسط SUD Inc توسعه داده شده و یک بازی مسابقه ای است که در حال حاضر بیش از ۵/۲ میلیون کاربر دارد و به رتبه بندی ۴٫۵ ستاره دست یافته است. شما می توانید با ورود با حساب گوگل خود؛ به صورت آنلاین با چند بازیکن بازی کنید. این بازی را می توان ارائه دهنده ی بهترین چشم انداز های رانندگی دانست. شما می توانید با رسیدن به خط پایان پیش از رقبا در بازی های چند نفره طلای رایگان بگیرید (ماکزیمم ۱۰۰۰ طلا)

۵-بازی My Talking Tom تام گربه سخنگوی من

  • امتیاز داده شده توسط کاربران ۴٫۴

این برنامه توسط Outfit7 توسعه داده شده است و یک بازی معمولی است که بیش از ۴/۵ میلیون کاربر دارد و نیز به رتبه بندی ۴٫۴ ستاره در گوگل پلی استور دست یافته است. شما می توانید ویدئوهای این برنامه را ضبط و مشاهده کنید یا آنها را با دوستان تان به اشتراک بگذارید. می توانید با تام بازی کنید؛ به او غذا بدهید و او را به رختخواب ببرید. اگر با او حرف بزنید، کلمات شما را عیناً تکرار می کند. می توانید صدای او را نیز ضبط کرده و با دوستان تان به اشتراک بگذارید.