.i

دانلود,دانلود نرم افزارموبایل,دانلود نرم افزارکامپیوتر,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود موزیک,دانلود فیلم

آخرین ارسالی های انجمن

  • نویسنده :
  • بازدید : 200 مشاهده

«کارتان را استارت فرمائید ; مردمان خودشان متوجه کیفیت عمل شما میگردند و به سمتتان خواهند آمد . »

بک لینک


چنین تصوری احتمالا در پیشین محلی از اِعراب داشت , ولی در بازار پر‌از حریف عصر حاضر و به‌خصوص در دنیای بازاریابی نوین نمی‌تواند جایگاهی داشته باشد .

در جهانی که رقابت در هر عرصه‌ای که فکرش را بکنید در آن موج میزند , بایستی فعال باشید و خیر منفعل ; و در عالم آنلاین این یعنی که بایستی مدرس و قهرمان بهینه سازی سایت باشید .

ایجاد و نشر محتوای جالب و کاربردی میتواند شایسته ترین گام برای استارت باشد , البته کفاف نمیدهد ; مردمان برای به کارگیری از آن محتوای جالب و کاربردی در وهله نخستین بایستی بتوانند وب‌سایت شما‌را پیدا نمایند ; براین اساس می بایست مسیر را برای آنان هموار فرمائید و نشانه ها قابل قبولی را در مسیرشان قرار بدهید .

این به‌اصطلاح راه‌سازی و جهت دهی در فضای مجازی به «لینک» , پیوند و بازهم لینک و پیوند تفسیر می‌گردد . به‌هرحال , لینک و پیوند عملاً به عبارتی چیزی است که مردمان را از موتورهای کاوش , سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متعدد به سوی وب‌سایت شما ساماندهی مینماید و دقیقاً به همین بهانه است که هر کناره از وب , از وبلاگ‌ها گرفته تا پست‌های شبکه‌های اجتماعی , پر‌از لینک و پیوند است . وجود این لینک‌ها مزایا و منافع گوناگونی را برای وب‌سایت شما به ارمغان میاورد , لذا درین مقاله سعی میکنیم تا شمارا با معنی چیزی به اسم «بک لینک» و بک لینک و پیوند سازی آشنا کنیم .

اطلاعات بیشتر در: خرید بک لینک ارزان و موثر بر سئو

بخش نخستین : شناخت با بک پیوند
به گویش معمولی , هنگامی‌که یک وب‌سایت به یک وب‌سایت دیگر پیوند میدهد , یک «بک لینک» تاسیس شده است . به بک پیوند , inbound link یا این که پیوند «ورودی» نیز گفته میشود , چون سبب میشود که مردمان «وارد» تارنما شما شوند . External link یا این که پیوند فرنگی نیز یکی دیگر از عنا وین بک پیوند است و وجه تسمیه آن سوق دهی یوزرها به «خارج» از وب‌سایتی است که در آن حضور دارا‌هستند . بک پیوند یکی موادسازنده با اهمیت در بهینه سازی سایت به حساب می آید .

مثلاً به لینکی که در نهایی گزاره جمله بالا به واژه و کلمه «سئو چیست» بیشتر کرده ایم اعتنا فرمایید . این یک لینک و پیوند داخلی است , ولی در شرایطی‌که همین پیوند را به یک تارنما دارای اعتبار دیگر می‌دادیم , در اینصورت گوگل این پیوند را تحت عنوان رأی اعتماد مدیروب به وب سایت مزبور در لحاظ می‌گرفت و هرچه تعداد چنین لینک و پیوند هایی برای یک وبسایت بیشتر باشد , قیمت و اعتبار آن در نزد گوگل بیشتر می شود . بایستی دقت داشته باشید که «کیفیت» در اینجا کلام نخستین را میزند و لذا تمامی لینک‌ها قیمت یکسانی ندارند . درواقع , اخذ تعدادی بک پیوند با کیفیت از منابع مطلوب از هزاران بک پیوند از طرف وب‌سایت‌های اسپم خوبتر است .

اکنون به دو سؤال حساس جواب میدهیم :چه چیزی کیفیت بک لینک و پیوند را انتخاب می‌کند؟
به‌طورکلی , یک بک پیوند کیفیت خوب دارنده مشخصه‌های ذیل است :

لینک و پیوند فالو ( dofollow ) باشد و خیر nofollow ;
فی مابین محتوای وب سایت منشا قرار داده شده باشد ;
انکر تکست ( anchor text ) یا این که نوشته پیوند کاملاً ارگانیک به لحاظ رسد .


چه سایتی برای تصاحب کردن بک لینک و پیوند مطلوب است؟
وب‌سایتی که :

با محتوای لینک و پیوند دارای ارتباط باشد ;
اعتبار بالایی داشته باشد .
هم اکنون تک تک این مورد ها را به صورت خلاصه توضیح می دهیم :1 . تناسب و رابطه بک پیوند
منبعی که از آن بک پیوند میگیرید به مقدار خویش یک پیوند اهمیت داراست . درواقع , گوگل زرنگ‌تر شده و دوران بک لینک و پیوند تصاحب کردن از وب‌سایت‌های بی‌ربط و نشستن بدین آرزو که رده بهتری در حاصل کاوش کسب فرمائید به سرآمده است .

تحت عنوان مثال , درصورتی که در موضوع طراحی وب سایت عمل می کنید , لینک و پیوند دارای ارتباط لینکی است که از وب‌سایتی اخذ کرده‌اید که مضمون آن با ساخت وب سایت و زیرساخت‌های آن هم خوانی داراست ( مثلاً مباحث بازاریابی و فروش یا این که بهینه سازی سایت ) و خیر وب‌سایتی که قضیه آن چیزی نظیر باغبانی است .

رابطه پیوند به وسیله نوشته لینک و پیوند , محتوای نوشته اطراف لینک و پیوند و بقیه لینک‌های فرنگی مو جود در آن ورقه انتخاب می گردد .

با به کارگیری از لینک‌های دارای ارتباط , نه‌تنها گوگل را خشنود می کنید , بلکه به دلیل تناسب محتوای دو وب‌سایت لینک و پیوند دهنده و گیرنده پیوند , مشتریان بالقوه خوب تر و مناسب‌تری را هم به دست خواهید آورد .

2 . اعتبار تارنما
با داغ‌تر شدن بازار رقابت , تنها داشتن لینک‌های دارای ربط کفایت نمیکند , بلکه به داشتن بک لینک و پیوند از وب‌سایت‌های مضاعف دارای اعتبار یا این که وب‌سایت‌هایی نیاز دارید که گوگل به خاطر قیمت محتوا و لینک‌هایشان به آنان اعتماد دارااست .

به‌عنوان‌مثال , احتمال دارد سایت‌های خبری مطرح دوچندان به کسب و فعالیت شما ربطی پیدا نکنند , البته در حالتی‌که از آنها بک پیوند بگیرید اعتبار بالایشان میتواند به وب‌سایت شما نیز سرایت نماید .

برای آنالیز بها بک لینک و پیوند هر وب‌سایت میتوانید Domain Authority آن را در وب‌سایت Moz بررسی نمایید . Domain Authority شاخصی است که به وسیله وب‌سایت مطرح Moz ابتکار شده و بسته به تعداد و کیفیت لینک‌های هر وب‌سایت برای آن یک امتیاز ( از 1 تا 100 ) در حیث میگیرد .

3 . لینک‌های فالو و نوفالو
بک لینک‌ها به صورت پیش‌فرض «فالو» می‌باشند , بدین مفهوم که از نظر گوگل ارزشمندند و می توانند بر سکو وب‌سایت اثر بگذارند . از سوی دیگر , لینک‌های «نوفالو» ( nofollow ) را داریم که گوگل برای آنان هیچ ارزشی قائل نیست .

بک‌لینک‌های شبکه‌های اجتماعی , نظرها وبلاگ‌ها و بک‌لینک‌های ویکی‌پدیا همه نوفالو میباشند . به‌علاوه , گوگل صاحبان وب‌سایت‌ها را ملزم میکند تا با اضافه کردن تگ نوفالو ( ” rel= ” nofollow ) به لینک‌های حامی مالی شده یا این که مبلغی , همیاری تجاری خویش را فاش نمایند .

طبیعتاً ازآنجایی‌که تنها لینک‌های فالو بها وب‌سایت مرجع را به وب‌سایت لینک و پیوند شده انتقال میدهند , لذا برای بهبود سئوی وب‌سایت‌های خویش می بایست به‌دنبال به دست آوردن بک‌لینک‌های فالو باشید . درعین‌حال , این که تنها لینک‌های فالو داشته باشید می تواند از لحاظ موتورهای کاوش غیر طبیعی به لحاظ رسد . درواقع , لینک‌های نوفالو نیز می توانند به صورت غیرمستقیم بر درجه شما تأثیر بگذارند .

به‌عنوان‌مثال , یک بک پیوند نوفالو از یک وب‌سایت پرمخاطب می تواند روش خیر برای معرفی وب‌سایتتان باشد . درواقع , بک‌لینک‌های نوفالوی مطلوب میتوانند مبداء ارزشمندی برای ایجاد ترافیک ارجاعی ( Referral Traffic ) باشند .

4 . محل قرارگیری پیوند
لینک‌های Contextual یا این که بافتی لینک‌هایی می‌باشند که در یک مقاله جاسازی می شوند . بها یادگیری سئو با آموزش رایگان SEO این لینک‌ها نسبت به لینک‌های فوتر یا این که نوار جانبی وب‌سایت به‌مراتب بیشتر است , چون خواننده علاقه‌مندی که قصد به کسب داده ها بیشتری داراست میتواند به‌راحتی بر روی آن ها کلیک کرده و از محتوای شبیه به کارگیری نماید . این به‌نوبه خویش سبب کاهش بانس ریت ( bounce rate ) یا این که نرخ پریدن میگردد و از حیث گوگل به معنای تناسب وب‌سایت شما با محتواست .5 . انکرتکست
انکرتکست به عبارتی واژه و کلمه یا این که عبارت قابل کلیکی است که برای لینک و پیوند دادن از یک کاغذ به برگه دیگر مورد به کارگیری قرار گرفته است و قادر است دربردارنده یک کدام از این موردها باشد :

عین کلمه و واژه مهم ;
واژه و کلمه دارای اهمیت به همراه نوشته دیگر ;
اسم وب‌سایت ( نوشته دربردارنده اسم مارک ) ;
نشانی وب‌سایت ;
لغت ها کلی نظیر «اینجا کلیک کنید» .
ازآنجایی‌که لغات حیاتی انکرتکست نشان‌دهنده زمینه ورقه پیوند شده می باشند , لذا این پتانسیل را دارا هستند که تأثیر قابل توجهی بر رتبه‌بندی شما داشته باشند . ولی نکته مهمی که می بایست به آن اعتنا داشته باشید این است که زیاده‌روی و استعمال دائمی از عین واژه و کلمه اصلی برای همگی انکرتکست ها صحیح نیست ; بلکه می بایست کاری نمایید که گوگل هیچ‌وقت با بررسی بک‌لینک‌های شما حس نکند که در ادامه سوءاستفاده می‌باشید .

ولی دقیقاً چقدر زیاده‌روی محسوب می‌شود؟

هر چند هیچ ضابطه استانداردی در‌این ارتباط نیست , البته نمودار تحت که میانگین استعمال از گونه های انکرتکست را نشان می دهد می تواند واحد سنجش خیر و خوبی برای رعایت تعادل در این مورد باشد :

بخش دوم : آماده‌سازی وب‌سایت برای بک لینک و پیوند سازی
برای موفقیت در بک لینک و پیوند سازی می بایست از وب‌سایت خودتان آغاز فرمایید . در‌صورتی‌که وب‌سایت شما نماید باشد , جابجایی در آن سهل و آسان نباشد یا این که مشکل فنی داشته باشد , تجربه مثبتی برای بازدیدکننده رقم نخواهد خورد و با اعتنا به آلرژی گوگل به تجربه یوزرها , مرتبه قابل قبولی را در نتیجه ها کاوش کسب نخواهید کرد . به خاطر داشته باشید که شایسته ترین تاکتیک‌های بک لینک و پیوند سازی نیز نمی‌تواند محتوا و ساختار ضعیف وب‌سایت شمارا پوشش بدهد . با دقت به استراتژی‌های پایین میتوانید شایسته ترین سود را از کمپین بک پیوند سازی خویش اخذ نمایید :
منبع: سئو فاکس seofox.ir

  • نویسنده :
  • بازدید : 283 مشاهده

کافی است عبارت هایی مانند "دانلود آهنگ" را جستجو کنید تا با انبوهی از سایت های موزیک مواجه شوید، سایت هایی که تعداد آنها بسیار است.

اما از بین این همه سایت، بهترین سایت دانلود آهنگ‌ کدام است؟ امروزه سرتاسر وب پر شده از سایت های موزیک؛ میتوان با یک سرچ ساده در گوگل متوجه این موضوع شویم. سایتهای مشهوری در این زمینه در حال فعالیت هستند و تمام تلاش خود را برای نتیجه بهتر از رقبا بکار میبرند یکی از سایت هایی که در حال حاضر خوب کار میکند و بسیار پرتلاش است سایت ایران ام پی تری است این سایت یکی از جدید ترین سایتهای حال حاضر دانلود آهنگ در ایران است و هر نوع موزیکی در این سایت نیز یافت میشود. فقط کافیست یک جستجوی ساده در این سایت انجام دهید با انبوهی از آهنگ های شاد و غمگین که مناسب هر سلیقه و سن میباشد رو به رو می شود.

بهترین سایت دانلود آهنگ کدام است

در قرن 21 با سبک های زیادی (پاپ. راک و...) از موزیک رو به رو شدیم و شاهد سبکهای عجیبی در این دوره بودیم در واقع شروع دنیای مدرن موزیک از این قرن شروع شد و طرفدار پیدا کرد. آهنگ به معنی شعر و آهنگی که خواننده آن را تحت قواعدی اجرا کرده باشد آهنگ گفته میشود. به عبارتی هر شعری که قابلیت آوایی داشته باشد را می‌توان ترانه دانست. هر آهنگی ممکن است توسط یک خواننده به صورت تکی و یا به صورت گروهی چند نفره خوانده شود که به این نوع آهنگها کر گویند. خوانندگان زیادی در زمینه ی موزیک در سرتاسر جهان در حال فعالیت هستن و میتوان به بابک جهانبخش، سیروان خسروی، محسن ابراهیم زاده، احسان خواجه امیری، بنیامین بهادری، فرزاد فرزین و... که در ایران فعالیت میکنند و طرفداران زیادی هم دارن اشاره کرد. یکی از خوانندگانی که به تازگی معروف شده رضا بهرام میباشد. رضا بهرام متولد 20 دی ماه سال  70 در یزد به دنیا آمد وی خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده زیاد و جذابی در صدا و سیما داشته است سبک خاص او باعث معروفیت او شده و صدای او برای خیلی از مردم بسیار دلنشین و آرامبخش است. شما با سرچ کلمه ی دانلود آهنگ های رضا بهرام میتوانید به انبوهی از آهنگهای خاص این خواننده دست پیدا کنید آهنگ دیوانه جان و کاش از اجراهای زیبای این هنرمند میباشد.

پایان ریپورتاژ