تعداد بازدید 1892
نویسنده پیام
mohammad_h_m آفلاین
گوناگون
ارسال‌ها : 15
عضویت: 8 /7 /1393
حضور دونفر از بازیگران در داعش .....طنز

چهارشنبه 01 بهمن 1393 - 18:04
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
fns4565 آفلاین


ارسال‌ها : 12
عضویت: 26 /1 /1395
پاسخ : 1 RE سوغات چی ببریم؟
یکی از زیباترین آداب و رسوم مردم ایران خرید سوغاتی و گرفتن هدیه از سفر است. این سوغات ها گواهی، است بر اینکه به یاد عزیزانمان بوده ایم و جای آن ها در این سفر خالی بوده است. از طرفی هدیه گیرندگان مخصوصا کودکان بسیار خوشحال می شوند. در این مقاله قصد داریم سوغات تعدادی از شهرهای ایران را برای شما بیان کنیم.
سوغات کرمان تصویر: http://www.eneshat.com/images/2015/11/kerman-Souvenir-02.jpg
سوغات کرمان بسیار متنوع است و برای همه مسافران این شهر جذابیت دارد. تنوع در سوغاتی های کرمان، هر سلیقه با هر توان مالی را راضی می کند و هیچ مسافری را دست خالی به دیار خود باز نمی گرداند. کسانی که به این شهر سفری داشته اند، می دانند که نمی توان به راحتی از کنار سوغاتی هایش گذشت.
مانند دیگر استان های ایران، سوغاتی کرمان به دو بخش تقسیم می شوند: بخش اول برای آن هایی که اهل هنر هستند یعنی صنایع دستی کرمان و بخش دوم خوراکی های خوشمزه و فوق العاده ی کرمان که هر کسی را شیفته ی خود می کند. کلمپه کرمان، زیره ی کرمان، قاووت کرمان، عرقیات کرمان، کماچ سهن، خرمای بم معروف ترین سوغات شهر کرمان هستند که قدمت بسیاری در این شهر دارند. برای تهیه ی بهترین نوع از سوغاتی های کرمان حتماً سری به بازار گنجعلی خان آن بزنید.
از سوغاتی های کرمان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سمنو

 • شیرینی برشتو

 • مسقطی سیرجان

 • سوهان زرند

 • حنا

 • سدر

 • کتیرا

 • گردو


سوغات تبریز تصویر: http://www.eneshat.com/images/2015/11/tabriz-Souvenir-04.jpg
یکی دیگر از شهرهای زیبای ایران زمین تبریز است که دارای سوغات فراوانی می باشد. در ادامه سوغات تبریز را برایتان معرفی میکنیم. تبریز یکی از شهرهای ایران با جاذبه های گردشگری زیادی است، که هر سال پذیرای تعداد قابل توجهی گردشگر داخلی و خارجی می باشد. آنچه از دیرباز با سفر ادغام شده آوردن ره آورد یا همان سوغاتی برای آشنایان است. خوشبختانه سوغاتی های شهر تبریز، تنوع زیادی دارد که میتوان متناسب با سلیقه مسافران در سبد خریدشان انواعی از صنایع دستی تبریز، خوراکی و شیرینی های تبریز را مشاهده کرد. مسافران بعنوان سوغاتی از شهر تبریز برای نزدیکانشان ره آوردهای زیادی تهیه می کنند و هیچ کدام دست خالی به شهر خود بر نمی گردند. سوغات معروف تبریز آجیل، باقلوا، قرابیه، نوقا، راحت الحلقوم، لبنیات و پنیر لیقوان است که یکی از یکی دیگر خوشمزه تر می باشد.
از دیگر سوغاتی های تبریز، موارد زیر را میتوان نام برد:

 • اریس

 • لوز

 • راحت الحلقوم

 • شیرینی کنجدی

 • شکلات تسبیحی

 • صابون مراغه

 • حلوا گردویی

 • عسل طبیعی کوهستان سهند


سوغات رشت تصویر: http://www.eneshat.com/images/2015/11/rasht-Souvenir-02.jpg
سوغات رشت موضوع جذابی است که در این بخش به آن خواهیم پرداخت. شهر رشت در استانی قرار دارد که از طرفی به دریا و از طرف دیگر به کوه و جنگل ختم می شود به همین دلیل تنوع بسیاری در محصولات و سوغاتی های رشت میتوان دید، کافیست سری به بازار بزرگ رشت بزنید و این تنوع را در سوغات و صنایع دستی رشت ببینید. بطور مفصل در بخشی دیگر به صنایع دستی رشت خواهیم پرداخت. در اینجا به سوغاتی های خوراکی خوشمزه و مخصوص رشت که نظر گردشگران را به خود جلب می کند، می پردازیم. از این میان شرح مختصری درباره ی رشته خشکار، زیتون، ماهی سفید، برنج، چای، رب انار، نان برنجی و کلوچه آورده ایم. تنوع سوغاتی های رشت آنقدر زیاد است که توضیح درباره ی همه آن ها امکان پذیر نیست، ولی در زیر تعدادی از سوغاتی های شهر رشت به اختصار برای خریدی آسان نام برده شده است:

 • کلوچه لاهیجان

 • کلوچه فومن

 • انواع ترشیجات

 • مربای بهارنارنج

 • انواع پرندگان و ماهی ها

 • مغز حلوا

 • خکاره دبیج

 • کدو مربا

 • اخته

 • نان کشتا

 • بادرنگ

 • باقلوای گل یاس

 • پول پرتقال مربا

 • آب غوره

 • حلوای به

 • کلوچه کوکی

 • بادام زمینی آستانه


سوغات همدان تصویر: http://www.eneshat.com/images/2015/11/hamedan-komaj-4.jpgسوغات همدان موضوعی است که در این پست به شما معرفی کنیم. همدان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران می باشد، اگر از آثار تاریخی و طبیعت زیبایش دل بکنید و سری به بازارهایش بزنید، خوراکی ها و صنایع دستی همدان را خواهید دید که بی نظیر و تعریفی هستند. سوغات همدان تنوع بسیاری دارد بطوری که انتخاب از بین آن ها، برای هر مسافری دشوار است. اما از آنجا که قدمت شیرینی های همدان به بیش از چند صد سال می رسد و به قطب شیرینی سنتی غرب ایران معروف است میتوان شیرنی های این شهر را بعنوان بهترین سوغات تهیه کرد. از میان شیرینی های سنتی همدان انگشت پیچ، کماج و حلوا زرده شهرت بسیاری دارند همچنین شیره ی انگور در این شهر عمری طولانی دارد.
دیگر سوغاتی های همدان عبارتند از:

 • نان شیرمال

 • آبنبات قیچی

 • چای بغدادی

 • راحت الحلقوم

 • انواع ترشی و مربا


منبع: نشاط آوران
چهارشنبه 08 آذر 1396 - 13:06
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
vahiddgn آفلاین


ارسال‌ها : 25
عضویت: 17 /5 /1397
پاسخ : 2 RE تایر هواپیما
اگر تا به حال سفر هوایی انجام داده اید و یا هواپیماها را در فیلم ها و عکس ها دیده باشید، شاید برایتان سوال پیش آمده باشد چطور لاستیک های هواپیما می توانند وزن این وسیله نقلیه غول پیکر را تحمل کنند. یک بویینگ 777 استاندارد بدون محاسبه وزن مسافران و خدمه، حدود 227 تن وزن دارد و در هنگام فرود با سرعتی معادل 270 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند.
اولین عامل تاثیرگذار در این قضیه، فرایند ساخت لاستیک های هواپیما است. در ساخت تایر هواپیما از مواد بادوام تری نسبت به تایرهای خودرو استفاده شده و در زیر آج از کابل هایی با جنس پلیمر آرامید استفاده می شود که این عامل به طور مستقیم بر میزان فشار قابل تحمل توسط لاستیک تاثیر می گذارد. فشار باد داخل تایرهای هواپیما 200 Psi است که این میزان بیش از شش برابر فشار باد لاستیک خودروهای سواری می باشد. همین فشار باد بالا باعث می شود تا لاستیک هواپیما در هنگام فرود نترکد.
تایرهای هواپیما کمی کوچکتر از تایرهای یک تریلی هستند و الگوی آج روی آنها بسیار ساده است. این شرایط به تایرها کمک می کند تا در هنگام فرود بر روی سطح زمین سر نخورد. گاهی اوقات در هنگام فرود لاستیک ها نمی چرخند و روی زمین کشیده می شوند که باعث می شود لاستیک دود کند. طرح ساده آج لاستیک هواپیما باعث می شود تا بتواند مدت زمان بیشتری این شرایط را تحمل کند. اما اگر لاستیک به مدت طولانی نچرخد دچار ترکیدگی می شود. به همین دلیل قوانین هوایی ایجاب می کند تا لاستیک های هواپیما قادر باشند فشاری معادل چهاربرابر استاندارد تعیین شده را به مدت حداقل سه ثانیه تحمل کند.
در حالت عادی تایرهای هواپیما تا 500 فرود قابل استفاده بوده و پس از آن با ترمیم و رسیدگی تا 7 برابر عمر اولیه شان نیز قابل استفاده هستند. تعداد بالای لاستیک های هواپیما کمک می کند تا در شرایط اضطراری ثبات خود را حفظ کند. هواپیماهای بزرگ 20 تایر دارند و هنگامی که یکی از آنها بترکد، بقیه لاستیک ها هواپیما را در حالت ثابت نگه می دارند.
منبع: دایان تایر
چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 11:01
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
vahiddgn آفلاین


ارسال‌ها : 25
عضویت: 17 /5 /1397
پاسخ : 3 RE حضور دونفر از بازیگران در داعش .....طنز
راه های کسب درآمد
راه های کسب درآمد ،زیادی وجود دارد و امروزه اکثر افراد دانشگاه رفته اند و مدارک تحصیلی بالایی دارند ،اما الآن دوره ی مهارت است و اگر مهارتی نداشته باشید نمی توانید ثروتمند شوید. و اگر ذهنتان را محدود به مدرک تحصیلیتان کنید راه های کسب درآمد را به روی خود بسته اید.اگر می خواهید میلیونر شوید ابتدا باید شروع کنید به خود اعتماد کنید و به محدودیت هایی که ذهنتان می سازد غلبه کنید.شما برای به سرانجام رساندن هر کاری باید روی آن کار متمرکز شوید.در این مقاله به شما ۴ نمونه از راه های کسب درآمد را توضیح می دهم.
چاپ سیلیک انجام دهید
تصویر: https://mahanteymouri.ir/wp-content/uploads/2016/09/photo_2016-09-24_12-27-49-800x300.jpg
به چاپ روی سطح مسطح ، چاپ سیکل می گویند.شما می توانید چاپ تبلیغات روی نایلون مغازه های مختلف را سفارش بگیرید و انجام دهید. ، تصاویر خاص و مورد نظر مشتریانتان و حتی تصاویر خلاقانه و طرح های خلاقانه که حسی متفاوت بودن و یا حسی که آنها را به دوران و خاطراتی در گذشته که مال دوره ی خاصی بوده است را روی لباس ، شال و روسری طراحی کنید.
و همینطور روی کیف های پارچه ای ساده طرحی متفاوت را ایجاد کنید. می توانید از طرح های سه بعدی هم استفاده کنید وآنها را از حالت معمولشان خارج کنید و همینطور چاپ روی سی دی که بسیاری از موسسات و شرکت ها و افراد می خواهند نماد شرکتشان و یا تصاویر مورد نظرشان را روی سی دی چاپ کنند و شما این کار را انجام دهید.برای چاپ سیلیک علاوه بر دستگاه چاپ سیلیک لوازم دیگری شامل : شابلن آماده ، گیره چاپ ، کاردک یا پارو ، توری مخصوص چاپ سیلیک و لاک حساس نیاز است.
از طریق تلگرام کسب درآمد کنید
تصویر: https://mahanteymouri.ir/wp-content/uploads/2016/09/share-channel-telegram.jpg
شما از ۳ روش می توانید از تلگرام درآمد کسب کنید.
خودتان کانال داشته باشید و محصولات خودتان و دیگران را درآن بفروشید
کانال بزنید ممبرهایتان را بالا ببرید و کانال را بفروشید.
کانال نداشته باشید و به عنوان واسطه تبلیغات می توانید لیست شرایط تبلیغات کانال های بزرگ را تهیه کرده و محل تبلیغات کانال های بزرگتر را با مبلغی بیشتر از شرایطی که خود آن کانال ها گذاشته اند به کانال های نوپا بفروشید.شما از طریق تلگرام می توانید روزی ۳۰۰ هزار تومان درٖآمد داشته باشید.
خرده فروشی را به صورت آنلاین آغاز کنید
شما می توانید محصولات تولیدکننده های دیگر را با قیمت مناسب تر تهیه کنید و یا بلیط سینما یا شارژ موبایل را ازطریق سایت تان یا فضاهای مجازی ای که دارید مثلا تلگرام و اینستاگرام بفروشید. شما می تونید کار با تلگرام واینستاگرام برای فروش بیشتر را در مقالات ما مطالعه کنید و به طور کامل کسب درآمد از اینترنت را آموزش ببینید.می توانید کتاب ، بلیط سینما یا شاژ موبایل بفروشید و درصدی به عنوان پورسانت دریافت کنید.
طراحی کنید
تصویر: https://mahanteymouri.ir/wp-content/uploads/2016/09/photo_2016-09-24_12-28-25-504x300.jpg
ابتدا یک دوره ی حرفه ای آموزش گرافیک شرکت کنید و سپس می توانید قرار داد ببندید و در منزل خودتان کارهای طراحی را جلد کتاب ، آگهی ، مجله را انجام دهید. می توانید به صورت حرفه ای و تخصصی روی عکسهای قدیمیو فرسوده کار کنید.هزینه گرافیک و چاپ یک عکس ۸۰۰۰ هزار تومان است.
اگر شما روزی روی ۵ عکس هم کار کنید می شود،روزی ۴۰۰۰۰ هزار تومان که در ماه می شود یک میلیون و دویست هزار تومان که هزینه های جانبی آن حدود ۲۰۰هزار تومان می شود.البته شما می توانید در طول روز روی عکس های بیشتری کار کنید و هر چه در این کار متخصص تر و سریع تر شوید می توانید سفارشات بیشتری داشته باشید و در آن کار خلاقیت داشته باشید و کارتان را گسترش دهید.و حتی خودتان کارتان را آموزش دهید.
منبع: وبسایت ماهان تیموری
شنبه 29 دی 1397 - 19:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
vahiddgn آفلاین


ارسال‌ها : 25
عضویت: 17 /5 /1397
پاسخ : 4 RE حضور دونفر از بازیگران در داعش .....طنز
ایده‌های بازسازی و نوسازی منزل
زیباست برای بازسازی منزل شما در مشهد ایده های جذابی دارد در مقاله زیر عنوان شده است امیدوارم با مطالعه ایده های کارسازی را به شما منتقل کنیم .
برای شروع بازسازی منزل ممکن است دلایل زیاده داشته باشید مانند: افزایش ارزش ملک برای فروش، تغییر نیازهای خانواده، ایجاد تنوع و…. بررسی دلیل بازسازی منزل بسیار مهم است زیرا ممکن است صدمه مالی زیادی به شما بزند پس قبل از شروع باید برآوردی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید. پیدا کردن پیمان‌کار برای تبدیل ایده‌هایتان به واقعیت قدم بعدی است. برای بازسازی منزل در مشهد می‌توان به افراد مختلفی مراجعه کرد که ما اینجا برای بازسازی منزل در مشهد به شما پارسیس، پروان دکور، شیپ دیزان را معرفی می کنیم. ما سعی کردیم آرشیوی از مطالب و ایده‌ها برای شما ایجاد کرده و سوالاتتان را درباره‌ی بازسازی منزل در مشهد پاسخ دهیم، مانند مشاوره‌هایی که از سوی کارشناسان بازسازی منزل در مشهد گرفته شده است. برای تغییرات آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و اتاق نشین می‌توانید از این مقاله کمک بگیرید.
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84.jpg
ایده‌های بازسازی و نوسازی منزل
مواردی که برای بازسازی منزل در مشهد به آن توجه می‌شود:
۱_ قبل از اینکه به فکر زیبایی منزل باشید باید به فکر زیرسازی‌های منزل خود باشید، چیزهایی مثل لوله کشی. برای راحتی می‌توانید با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا قبل از شروع کار زیباسازی منزل زیرسازی منزل خود را اصلاح کنید که دیگر بعد از بازسازی نیازی به خراب کردن منزل نباشد.
۲_ توجه داشتن به کف پوش از مهمترین نکات است. باید رنگ و جنسی انتخاب شود که آرامش و امنیت بیشتری برای شما داشته باشد. و یا انتخابتان طوری باشد که انگار منزل شما قسمتی از طبیعت است.مثلا از گل و گیاه بیشتری استفاده کنید.
۳_ قدم بعدی انتخاب کاغذ دیواری و یا رنگ دیوار است. توصیه روانشناسان همیشه بر این بوده که از رنگ‌های روشن و مایل به آبی استفاده شود. در ضمن به مرور زمان ذهن انسان از هر رنگی ممکن است خسته شود اما رنگ‌های روشن همیشه قابلیت تغییر و اضافه کردن جزئیات را دارند و البته با هر دکوراسیونی هماهنگ می‌شود.
۴_ وسایل قدیمی خود را به طور کامل حذف نکنید، می‌توانید با تعمیر و زیباسازی مجدد از آنها استفاده کنید. در این صورت هم در هزینه‌ها صرفه جویی کرده‌اید و هم منزلتان طوری به نظر می‌رسد که انگار در طول زمان تغییراتی در آن ایجاد شده است. همچنین کلی خاطره از زندگیتان را حفظ کرده اید.
بازسازی آشپزخانه
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg
بازسازی آشپزخانه
اهمیت آشپزخانه در منازل ایرانی بیشتر از سایر کشورها است و بهتر است که انتخاب و طراحی این قسمت را به خانم‌ها واگذار کنید. انتخاب سبک کلاسیک و یا مدرن بر عهده خودتان است و الزما مجبور نیستید که بعد از بازسازی فضایی مدرن داشته باشید. اما قبل از شروع باید چند مورد را در نظر داشت مانند مدت زمانی که قرار است در این خانه ساکن باشید، داشتن یا نداشتن فرزند، آیا در طول بازسازی در منزل می‌مانید؟ آیا آشپزخانه قابلیت تخریب دیوارها را دارد؟ و چه زمانی می‌توانید شروع کنید؟ باید برای اطلاع از دیوارها زمانی را برای مشاوره با معماران و تیم طراحی مراکز دیزاین منزل در مشهد سپری کنید. و بعد ایده‌ی خود را طراحی و اجرایی کنید.
اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را با خانواده و دوستان خود برای آشپزی و لذت بردن در آشپزخانه سپری می‌کنید راز موفقیت شما این است که افراد را دور هم جمع کنید پس باید در آشپزخانه جایی برای میز نهارخوری بزرگ در نظر بگیرید. می‌توانید از میز و صندلی کوچکتر برای بچه‌ها استفاده کنید همچنین سعی کنید که فضای آماده سازی غذا با میز نهارخوری فاصله زیادی نداشته باشد.
از ترکیب رنگهای مختلفی می‌توان استفاده کرد مثلا بعضی ها آشپزخانه تماما سفید را می پسندند و بعضی ها ترکیب استیل و رنگ سفید را بیشتر دوست دارند و ترجیح می دهند با ترکیب رنگ حال و هوا را به نوعی عوض کنند. برای داشتن نور بیشتر می‌توانید به سفید شیری نیز فکر کنید. می‌توانید برای کابینت‌ها از چوب و برای کانتر از سنگ‌هایی زیبا استفاده کنید. آشپزخانه تماما استیل نیز زیباست اما وقت بیشتری را برای تمیزکاری از شما می‌گیرد. استفاده از رنگ‌های متضاد نیز مرسوم است مثلا رنگ دیوار به رنگ مشکی با کابینت‌هایی سفید رنگ. گاهی می‌توان با استفاده از گیاهان رنگ بیشتری به آشپزخانه بخشید. در نهایت اینکه می‌توانید متریال‌های مختلفی را نیز ترکیب کنید مانند استفاده از استیل، چوب و ام دی اف‌ها.
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%85.jpg
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
نوسازی حمام و دستشویی می‌تواند چالش برانگیز باشد اما سادگی در این مورد مهم‌ترین چیز است. اینجا نیز مهندستان و معمارانبازسازی منزل در مشهد به کمک شما می‌آیند و شما باید شاهد تمام مراحل بازسازی باشید.
طراحی خود را بکشید، برآوردی از هزینه‌ها داشته باشید و صبور باشید. حمام و سرویس بهداشتی کوچک است اما بیشترین جزئیات را در منزل شما دارد. قبل از شروع به بازار بروید و وسایل لازم برای تعویض ابزارها تهیه کنید. برای مطمئن شدن از پاکیزگی سرویس بهداشتی و حمام از رنگ سفید استفاده کنید، در این صورت آلودگی‌ها را بهتر می‌بینید و برای از بین بردن آنها دست به کار می‌شوید. می‌توانید فضایی مدرن و کلاسیک داشته باشید همچنین می‌توانید سبک قبلی خود را حفظ کنید و تنها نوسازی انجام دهید.
اتاق پذیرایی و نشیمن
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%85%D9%86.jpg
اتاق پذیرایی و نشیمن
این قسمت از بازسازی منزل قسمتی است که بیشتر از هر جایی دست شما برای ایجاد طراحی‌های مختلف باز است، درواقع قسمتی است که می‌توانید تمام سلیقه شخصی خود را در آن اجرا کنید و فضایی متنوع ایجاد کنید. می‌توانید بشدت مدرن عمل کنید و فضایی براق و با خلاقیت بالا ایجاد کنید و همچنین سبک کلاسیک را در پیش گرفته و آرامش را به منزل خود بیاورید. رنگ دیوارها، لوسترها، مبلمان، قفسات و کمدها از چیزهایی است که برای ایجاد یک فضایی زیبا باید به آن توجه کنید. راحتی را الویت قرار دهید و فضای اتاق خود را بیهوده کم نکنید. سادگی همیشه زیباست.
اتاق خواب
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8.jpg
اتاق خواب
اتاق خواب جاییست که باید در آن رویاهای زیبا ببینید. پس به کسی که بازسازی منزل شما را برعهده دارد اعتماد کنید. می‌شود فضای رنگی ایجاد کرد، می‌توانید فضایی دراماتیک و یا ترکیبی از رنگ‌های آبی و سفید ایجاد کنید. استفاده از پترن‌ها و نقش‌ها هم زیباست و یا اینکه از رنگ‌های گرم استفاده کردن هم توصیه می‌شود. سبک‌هایی مدرن و مینسمالیست هم دوستداران زیادی دارد.
در نهایت پیش از هر چیز از زیرساخت ساختمان خود مطمئن شوید و بعد دست به بازسازی بزنید. فراموش نکنید که اول باید به دنبال فضایی صمیمانه و آرام بخش برای خود و خانواده‌ی خود باشید و بعد سعی کنید با هزینه‌هایی مناسب به طرح ایده‌آل خود برسید.
برای دیدن ایده های بیشتر برای چیدمان منزل مقاله چیدمان منزل در مشهد نیز میتواند شما را در این زمینه کمک کند.
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 16:11
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
vahiddgn آفلاین


ارسال‌ها : 25
عضویت: 17 /5 /1397
پاسخ : 5 RE حضور دونفر از بازیگران در داعش .....طنز
ایده‌های بازسازی و نوسازی منزل
زیباست برای بازسازی منزل شما در مشهد ایده های جذابی دارد در مقاله زیر عنوان شده است امیدوارم با مطالعه ایده های کارسازی را به شما منتقل کنیم .
برای شروع بازسازی منزل ممکن است دلایل زیاده داشته باشید مانند: افزایش ارزش ملک برای فروش، تغییر نیازهای خانواده، ایجاد تنوع و…. بررسی دلیل بازسازی منزل بسیار مهم است زیرا ممکن است صدمه مالی زیادی به شما بزند پس قبل از شروع باید برآوردی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید. پیدا کردن پیمان‌کار برای تبدیل ایده‌هایتان به واقعیت قدم بعدی است. برای بازسازی منزل در مشهد می‌توان به افراد مختلفی مراجعه کرد که ما اینجا برای بازسازی منزل در مشهد به شما پارسیس، پروان دکور، شیپ دیزان را معرفی می کنیم. ما سعی کردیم آرشیوی از مطالب و ایده‌ها برای شما ایجاد کرده و سوالاتتان را درباره‌ی بازسازی منزل در مشهد پاسخ دهیم، مانند مشاوره‌هایی که از سوی کارشناسان بازسازی منزل در مشهد گرفته شده است. برای تغییرات آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و اتاق نشین می‌توانید از این مقاله کمک بگیرید.
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84.jpg
ایده‌های بازسازی و نوسازی منزل
مواردی که برای بازسازی منزل در مشهد به آن توجه می‌شود:
۱_ قبل از اینکه به فکر زیبایی منزل باشید باید به فکر زیرسازی‌های منزل خود باشید، چیزهایی مثل لوله کشی. برای راحتی می‌توانید با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا قبل از شروع کار زیباسازی منزل زیرسازی منزل خود را اصلاح کنید که دیگر بعد از بازسازی نیازی به خراب کردن منزل نباشد.
۲_ توجه داشتن به کف پوش از مهمترین نکات است. باید رنگ و جنسی انتخاب شود که آرامش و امنیت بیشتری برای شما داشته باشد. و یا انتخابتان طوری باشد که انگار منزل شما قسمتی از طبیعت است.مثلا از گل و گیاه بیشتری استفاده کنید.
۳_ قدم بعدی انتخاب کاغذ دیواری و یا رنگ دیوار است. توصیه روانشناسان همیشه بر این بوده که از رنگ‌های روشن و مایل به آبی استفاده شود. در ضمن به مرور زمان ذهن انسان از هر رنگی ممکن است خسته شود اما رنگ‌های روشن همیشه قابلیت تغییر و اضافه کردن جزئیات را دارند و البته با هر دکوراسیونی هماهنگ می‌شود.
۴_ وسایل قدیمی خود را به طور کامل حذف نکنید، می‌توانید با تعمیر و زیباسازی مجدد از آنها استفاده کنید. در این صورت هم در هزینه‌ها صرفه جویی کرده‌اید و هم منزلتان طوری به نظر می‌رسد که انگار در طول زمان تغییراتی در آن ایجاد شده است. همچنین کلی خاطره از زندگیتان را حفظ کرده اید.
بازسازی آشپزخانه
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg
بازسازی آشپزخانه
اهمیت آشپزخانه در منازل ایرانی بیشتر از سایر کشورها است و بهتر است که انتخاب و طراحی این قسمت را به خانم‌ها واگذار کنید. انتخاب سبک کلاسیک و یا مدرن بر عهده خودتان است و الزما مجبور نیستید که بعد از بازسازی فضایی مدرن داشته باشید. اما قبل از شروع باید چند مورد را در نظر داشت مانند مدت زمانی که قرار است در این خانه ساکن باشید، داشتن یا نداشتن فرزند، آیا در طول بازسازی در منزل می‌مانید؟ آیا آشپزخانه قابلیت تخریب دیوارها را دارد؟ و چه زمانی می‌توانید شروع کنید؟ باید برای اطلاع از دیوارها زمانی را برای مشاوره با معماران و تیم طراحی مراکز دیزاین منزل در مشهد سپری کنید. و بعد ایده‌ی خود را طراحی و اجرایی کنید.
اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را با خانواده و دوستان خود برای آشپزی و لذت بردن در آشپزخانه سپری می‌کنید راز موفقیت شما این است که افراد را دور هم جمع کنید پس باید در آشپزخانه جایی برای میز نهارخوری بزرگ در نظر بگیرید. می‌توانید از میز و صندلی کوچکتر برای بچه‌ها استفاده کنید همچنین سعی کنید که فضای آماده سازی غذا با میز نهارخوری فاصله زیادی نداشته باشد.
از ترکیب رنگهای مختلفی می‌توان استفاده کرد مثلا بعضی ها آشپزخانه تماما سفید را می پسندند و بعضی ها ترکیب استیل و رنگ سفید را بیشتر دوست دارند و ترجیح می دهند با ترکیب رنگ حال و هوا را به نوعی عوض کنند. برای داشتن نور بیشتر می‌توانید به سفید شیری نیز فکر کنید. می‌توانید برای کابینت‌ها از چوب و برای کانتر از سنگ‌هایی زیبا استفاده کنید. آشپزخانه تماما استیل نیز زیباست اما وقت بیشتری را برای تمیزکاری از شما می‌گیرد. استفاده از رنگ‌های متضاد نیز مرسوم است مثلا رنگ دیوار به رنگ مشکی با کابینت‌هایی سفید رنگ. گاهی می‌توان با استفاده از گیاهان رنگ بیشتری به آشپزخانه بخشید. در نهایت اینکه می‌توانید متریال‌های مختلفی را نیز ترکیب کنید مانند استفاده از استیل، چوب و ام دی اف‌ها.
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%85.jpg
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
نوسازی حمام و دستشویی می‌تواند چالش برانگیز باشد اما سادگی در این مورد مهم‌ترین چیز است. اینجا نیز مهندستان و معمارانبازسازی منزل در مشهد به کمک شما می‌آیند و شما باید شاهد تمام مراحل بازسازی باشید.
طراحی خود را بکشید، برآوردی از هزینه‌ها داشته باشید و صبور باشید. حمام و سرویس بهداشتی کوچک است اما بیشترین جزئیات را در منزل شما دارد. قبل از شروع به بازار بروید و وسایل لازم برای تعویض ابزارها تهیه کنید. برای مطمئن شدن از پاکیزگی سرویس بهداشتی و حمام از رنگ سفید استفاده کنید، در این صورت آلودگی‌ها را بهتر می‌بینید و برای از بین بردن آنها دست به کار می‌شوید. می‌توانید فضایی مدرن و کلاسیک داشته باشید همچنین می‌توانید سبک قبلی خود را حفظ کنید و تنها نوسازی انجام دهید.
اتاق پذیرایی و نشیمن
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%85%D9%86.jpg
اتاق پذیرایی و نشیمن
این قسمت از بازسازی منزل قسمتی است که بیشتر از هر جایی دست شما برای ایجاد طراحی‌های مختلف باز است، درواقع قسمتی است که می‌توانید تمام سلیقه شخصی خود را در آن اجرا کنید و فضایی متنوع ایجاد کنید. می‌توانید بشدت مدرن عمل کنید و فضایی براق و با خلاقیت بالا ایجاد کنید و همچنین سبک کلاسیک را در پیش گرفته و آرامش را به منزل خود بیاورید. رنگ دیوارها، لوسترها، مبلمان، قفسات و کمدها از چیزهایی است که برای ایجاد یک فضایی زیبا باید به آن توجه کنید. راحتی را الویت قرار دهید و فضای اتاق خود را بیهوده کم نکنید. سادگی همیشه زیباست.
اتاق خواب
تصویر: https://zibaset.com/wp-content/uploads/2019/04/%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8.jpg
اتاق خواب
اتاق خواب جاییست که باید در آن رویاهای زیبا ببینید. پس به کسی که بازسازی منزل شما را برعهده دارد اعتماد کنید. می‌شود فضای رنگی ایجاد کرد، می‌توانید فضایی دراماتیک و یا ترکیبی از رنگ‌های آبی و سفید ایجاد کنید. استفاده از پترن‌ها و نقش‌ها هم زیباست و یا اینکه از رنگ‌های گرم استفاده کردن هم توصیه می‌شود. سبک‌هایی مدرن و مینسمالیست هم دوستداران زیادی دارد.
در نهایت پیش از هر چیز از زیرساخت ساختمان خود مطمئن شوید و بعد دست به بازسازی بزنید. فراموش نکنید که اول باید به دنبال فضایی صمیمانه و آرام بخش برای خود و خانواده‌ی خود باشید و بعد سعی کنید با هزینه‌هایی مناسب به طرح ایده‌آل خود برسید.
برای دیدن ایده های بیشتر برای چیدمان منزل مقاله چیدمان منزل در مشهد نیز میتواند شما را در این زمینه کمک کند.
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 16:12
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :